Moja miłość R.A.P


#1 2014-03-17 19:53:11

 ZWR

Administrator

Zarejestrowany: 2014-02-17
Posty: 145
Punktów :   
WWW

Ten Typ Mes - LOVEYOURLIFE

Storytelling o postaci wszechmogącej na elektronicznym bicie -- to nie tylko nie zdarza się często Mesowi, to nie zdarza się często w ogóle!

Wytwórnia Mesa - Alkopoligamia.com (zwykle kręcąca sama swoje teledyski) -- zaprosiła do współpracy niekwestionowanych potentatów polskiego kina offowego, grupę Sky Piastowskie pod dowództwem Grzegorza Lipca (reżysera „Że życie ma sens", „8 w poziomie" czy klipów Hey i Much).
Lipiec wraz z autorem zdjęć Oskarem Kozłowskim zwizualizowali (bynajmniej niedosłownie) przypowiastkę Tego Typa Mesa. Zdjęcia nakręcono w Zielonej Górze i Berlinie.

Wyprodukowany i skomponowany na zamówienie bit dostarczył Lower Entrance, na co dzień związany z wytwórnią U Know Me Records. Zachwycony potencjałem tanecznym muzyki Typ postawił na dopełnienie jej historyjką. Wyobrażoną i niemożliwą, ale z jak najbardziej przyziemnym morałem. „LOVEYOURLIFE" z płyty „Trzeba było zostać dresiarzem" to więcej niż kolejny utwór o melanżu na melanżowym bicie.
Stestujcie wizję i fonię! Cały longplay „Trzeba było zostać dresiarzem" Tego Typa Mesa wkrótce w sklepach!

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.kulomiot.pun.pl www.rbd-rebelde-rbd.pun.pl www.dragons-world.pun.pl www.mt1.pun.pl www.reggaem2.pun.pl